Založ si blog

Úžasné TRIO a úvaha o prevrate

Dostal som sa k informácii,že vraj tu bol pokus o prevrat.Neviete náhodou niekto o aký?Pán poslanec si asi úplne pomýlil,že do ulíc vyšli ľudia,ktorý iba

dali jasne najavo,že sú nespokojný, s  presne pomenovanými kauzami ako aj s konkrétnymi menami.Hmmm zvláštne jediný jeho

protest bol mierený na dlažobné kocky.Že by to?Sa ich zľakol?

Nevydržal to našťastie jeden poslanec,ktorý prehlásil,že nebude podporovať sprisahanecké teórie.Žiaľ volil som ho a už nebudem iba ho požiadam,aby

už zanechal tej frašky a priklonil sa k normálnym ľuďom,ktorý ho volili.Snáď aj jeho osobe dojde skor či neskor,že si robí iba hanbu.Mám v jeho regióne

veľa kamarátov a priateľov,ktorý majú podobný názor a dokonca sú ešte rozhorčenejší ako ja.Práve som s jedným dotelefonoval a na miesto práce

musíme riešiť politiku.Prečo?Nás za túto činnosť neplatia.Žiaľ bola to zlá voľba.Obaja máme  deti a nechceme ich nechaťi žiť v takej  spoločnosti.

No a náš morálny kapitán?Nič rieši vizuálne prostriedky.Koľko diplomatov vyhostíme?

TRIO sa zišlo poplakalo a išlo preč.Pochopil som iba jedno.Stále sa od vracia pozornosť od skutočných problémov.

Pán poslanec na záver iba toľko,aj komunisti pochopili keď ľudia boli v uliciach o čo išlo.Z môjho pohľadu nemáte morálny kredit byť ani poslancom.

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

MH17, zostrelenie, lietadlo, trosky, vyšetrovanie

EÚ vyzvala Rusko, aby prijalo zodpovednosť za zostrelenie lietadla MH17

17.07.2018 22:45

Mogheriniová pripomenula závery holandských vyšetrovateľov, že Rusko nesie priamu zodpovednosť za tragédiu zo 17. júla 2014, ktorú neprežil nikto z takmer 300 ľudí na palube lietadla.

Kim čong-un

Kim Čong-un chystá na august rozsiahlu amnestiu

17.07.2018 22:33

V severokórejských väzniciach sa nachádza približne 200 000 osôb vrátane žien a detí, ktoré sa dostali za mreže prevažne z politických dôvodov.

mayová

Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu

17.07.2018 21:34

Za dodatok hlasovalo 12 rebelov z radov konzervatívcov, návrh však napokon neprešiel vďaka štyrom hlasom opozičných labouristov.

irán, usa, trump

Irán zažaloval USA pre odstúpenie od jadrovej dohody

17.07.2018 21:06

Teherán nemá v súvislosti so žalobou veľké očakávania a týmto spôsobom chce upozorniť na nelegálnosť amerického postupu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 26174x
Priemerná čítanosť článkov: 1540x

Autor blogu

Kategórie