Založ si blog

Úžasné TRIO a úvaha o prevrate

Dostal som sa k informácii,že vraj tu bol pokus o prevrat.Neviete náhodou niekto o aký?Pán poslanec si asi úplne pomýlil,že do ulíc vyšli ľudia,ktorý iba

dali jasne najavo,že sú nespokojný, s  presne pomenovanými kauzami ako aj s konkrétnymi menami.Hmmm zvláštne jediný jeho

protest bol mierený na dlažobné kocky.Že by to?Sa ich zľakol?

Nevydržal to našťastie jeden poslanec,ktorý prehlásil,že nebude podporovať sprisahanecké teórie.Žiaľ volil som ho a už nebudem iba ho požiadam,aby

už zanechal tej frašky a priklonil sa k normálnym ľuďom,ktorý ho volili.Snáď aj jeho osobe dojde skor či neskor,že si robí iba hanbu.Mám v jeho regióne

veľa kamarátov a priateľov,ktorý majú podobný názor a dokonca sú ešte rozhorčenejší ako ja.Práve som s jedným dotelefonoval a na miesto práce

musíme riešiť politiku.Prečo?Nás za túto činnosť neplatia.Žiaľ bola to zlá voľba.Obaja máme  deti a nechceme ich nechaťi žiť v takej  spoločnosti.

No a náš morálny kapitán?Nič rieši vizuálne prostriedky.Koľko diplomatov vyhostíme?

TRIO sa zišlo poplakalo a išlo preč.Pochopil som iba jedno.Stále sa od vracia pozornosť od skutočných problémov.

Pán poslanec na záver iba toľko,aj komunisti pochopili keď ľudia boli v uliciach o čo išlo.Z môjho pohľadu nemáte morálny kredit byť ani poslancom.

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Každý krok tejto vlády môžeme nazvať prešlapom a nám to naozaj nie je jedno

20.04.2018

Je vôbec možné tolerovať takúto vládu? Predseda vlády tvrdí, že je všetko v poriadku. Matematika ho nepustí a má v tom úplne jasno.Predseda Mostu konštatuje, že bez jeho pomoci by sa neudiala viac »

Naozaj je všetko v poriadku? Dôvera v štát obnovená? Nie, protestujme.

18.04.2018

Už sme naozaj spokojní? Po záplave pracovných povinností som si uvedomil , že je už streda . Nezvyklo rýchle uteká ten čas. Hľadám, kedy a kde budú protesty a nič nenachádzam. Už je všetkému viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21307x
Priemerná čítanosť článkov: 1420x

Autor blogu

Kategórie