Založ si blog

#AllForJan

Predovšetkým by som Vám chcel zapriať krásny deň a krásne blížiace sa  Veľkonočné sviatky.Všetkým,červeným,modrým, zeleným.Konečne nastane

trocha kľudu a rodinnej pohody.To je v podstate to najdôležitejšie.

No ešte mi nedá  komentovať postreh okolo rozhodnutia RTVS,že všetci redaktori si majú naštudovať príslušné  platné právne predpisy.Už to nie je ani divné.že akurát v tejto dobe sa nájde niekto kto sa na to dá.Že by príkaz z hora?Asi tak nejako to bude.To,že niekto vyhlasuje,že je to symbol hnutia znamená asi iba to,že sa ho bojí.Som zvedavý ako dlho tam budete mať redaktorov.

Drahá redaktorská obec.Mám k Vám prosbu.Noste aj naďalej odznaky na protest odporu nech ich všade vidia,lebo nepostrehol som,že by nastal obrat

vo vyšetrovaní vraždy,policajný prezident je stále na svojom mieste a informácie o trestnom oznámení p.Špirka ani riadok.Na miesto toho,aby sa riešilo sa iba čaká.Ups nová správa.účinná ľútosť neúčinná.To to trvalo.Nestačí.

Potešujúcou správou,ktorú som dnes zachytil,je skutočnosť,že mladý ľudia pochopili,že sa vlastne nič nezmenilo a sú nútený opäť prejaviť svoju nespokojnosť.Ja ako človek ich v tom podporím a verím,že určite aj veľa slušných ľudí v mestách,mestečkách a aj dedinách.V mojom prípade tam budú

zastúpené tri generácie starý otec,otec a syn.

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

MH17, zostrelenie, lietadlo, trosky, vyšetrovanie

EÚ vyzvala Rusko, aby prijalo zodpovednosť za zostrelenie lietadla MH17

17.07.2018 22:45

Mogheriniová pripomenula závery holandských vyšetrovateľov, že Rusko nesie priamu zodpovednosť za tragédiu zo 17. júla 2014, ktorú neprežil nikto z takmer 300 ľudí na palube lietadla.

Kim čong-un

Kim Čong-un chystá na august rozsiahlu amnestiu

17.07.2018 22:33

V severokórejských väzniciach sa nachádza približne 200 000 osôb vrátane žien a detí, ktoré sa dostali za mreže prevažne z politických dôvodov.

mayová

Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu

17.07.2018 21:34

Za dodatok hlasovalo 12 rebelov z radov konzervatívcov, návrh však napokon neprešiel vďaka štyrom hlasom opozičných labouristov.

irán, usa, trump

Irán zažaloval USA pre odstúpenie od jadrovej dohody

17.07.2018 21:06

Teherán nemá v súvislosti so žalobou veľké očakávania a týmto spôsobom chce upozorniť na nelegálnosť amerického postupu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 26173x
Priemerná čítanosť článkov: 1540x

Autor blogu

Kategórie