Založ si blog

#AllForJan

Predovšetkým by som Vám chcel zapriať krásny deň a krásne blížiace sa  Veľkonočné sviatky.Všetkým,červeným,modrým, zeleným.Konečne nastane

trocha kľudu a rodinnej pohody.To je v podstate to najdôležitejšie.

No ešte mi nedá  komentovať postreh okolo rozhodnutia RTVS,že všetci redaktori si majú naštudovať príslušné  platné právne predpisy.Už to nie je ani divné.že akurát v tejto dobe sa nájde niekto kto sa na to dá.Že by príkaz z hora?Asi tak nejako to bude.To,že niekto vyhlasuje,že je to symbol hnutia znamená asi iba to,že sa ho bojí.Som zvedavý ako dlho tam budete mať redaktorov.

Drahá redaktorská obec.Mám k Vám prosbu.Noste aj naďalej odznaky na protest odporu nech ich všade vidia,lebo nepostrehol som,že by nastal obrat

vo vyšetrovaní vraždy,policajný prezident je stále na svojom mieste a informácie o trestnom oznámení p.Špirka ani riadok.Na miesto toho,aby sa riešilo sa iba čaká.Ups nová správa.účinná ľútosť neúčinná.To to trvalo.Nestačí.

Potešujúcou správou,ktorú som dnes zachytil,je skutočnosť,že mladý ľudia pochopili,že sa vlastne nič nezmenilo a sú nútený opäť prejaviť svoju nespokojnosť.Ja ako človek ich v tom podporím a verím,že určite aj veľa slušných ľudí v mestách,mestečkách a aj dedinách.V mojom prípade tam budú

zastúpené tri generácie starý otec,otec a syn.

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Každý krok tejto vlády môžeme nazvať prešlapom a nám to naozaj nie je jedno

20.04.2018

Je vôbec možné tolerovať takúto vládu? Predseda vlády tvrdí, že je všetko v poriadku. Matematika ho nepustí a má v tom úplne jasno.Predseda Mostu konštatuje, že bez jeho pomoci by sa neudiala viac »

Naozaj je všetko v poriadku? Dôvera v štát obnovená? Nie, protestujme.

18.04.2018

Už sme naozaj spokojní? Po záplave pracovných povinností som si uvedomil , že je už streda . Nezvyklo rýchle uteká ten čas. Hľadám, kedy a kde budú protesty a nič nenachádzam. Už je všetkému viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21305x
Priemerná čítanosť článkov: 1420x

Autor blogu

Kategórie