Založ si blog

#AllForJan

Predovšetkým by som Vám chcel zapriať krásny deň a krásne blížiace sa  Veľkonočné sviatky.Všetkým,červeným,modrým, zeleným.Konečne nastane

trocha kľudu a rodinnej pohody.To je v podstate to najdôležitejšie.

No ešte mi nedá  komentovať postreh okolo rozhodnutia RTVS,že všetci redaktori si majú naštudovať príslušné  platné právne predpisy.Už to nie je ani divné.že akurát v tejto dobe sa nájde niekto kto sa na to dá.Že by príkaz z hora?Asi tak nejako to bude.To,že niekto vyhlasuje,že je to symbol hnutia znamená asi iba to,že sa ho bojí.Som zvedavý ako dlho tam budete mať redaktorov.

Drahá redaktorská obec.Mám k Vám prosbu.Noste aj naďalej odznaky na protest odporu nech ich všade vidia,lebo nepostrehol som,že by nastal obrat

vo vyšetrovaní vraždy,policajný prezident je stále na svojom mieste a informácie o trestnom oznámení p.Špirka ani riadok.Na miesto toho,aby sa riešilo sa iba čaká.Ups nová správa.účinná ľútosť neúčinná.To to trvalo.Nestačí.

Potešujúcou správou,ktorú som dnes zachytil,je skutočnosť,že mladý ľudia pochopili,že sa vlastne nič nezmenilo a sú nútený opäť prejaviť svoju nespokojnosť.Ja ako človek ich v tom podporím a verím,že určite aj veľa slušných ľudí v mestách,mestečkách a aj dedinách.V mojom prípade tam budú

zastúpené tri generácie starý otec,otec a syn.

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 28094x
Priemerná čítanosť článkov: 1653x

Autor blogu

Kategórie