Založ si blog

Nalejme si čisté víno, , trojlístok“ nemá záujem o žiadnu zmenu.

Čistky sa začali. Všetkých iba trošku nepohodlných posielajú preč bez ohľadu na to aké to bude mať následky. No a čo sme vlastne čakali? Však všetky strategické miesta sú obsadené..Žiaľ ako sa dozvedám opäť sú poškodený iba ľudia,ktorý majú názor.

A dnešný bonbónik, hádajte? Návrh na disciplinárne potrestanie prokurátora ŠPIRKA. To už je prisilná ,,tradičná“ káva.

Človek, ktorý zverejní pravdu má byť potrestaný?Zatiaľ nevieme trest. Je pravdou,že nekonal štandardne,no na druhej strane ho stíhali a nečudujem sa ,že má obavu o život..Pán Kováčik, gratulujem.Konať sa musí zákonne,ale kde ste boli pri ďalších kauzách…?Spoločný menovateľ, politická objednávka.                                                                                                                   Na toto dianie môže mať každý svoj názor, ale myslím si že úplne stačí obyčajný sedliacky rozum.

Faktom zostáva, Nič sa nezmenilo , nevyšetrilo , ani nedošlo k žiadnym pozitívnym zmenám. Ficília pokračuje a nabrala dych. Vyhadzujú redaktorov, zneužívajú ľudí a štátnu moc. A Drucker??? Aj zabudol,že má Gašpara.     PaT & MaT

Tak zase zajtra o 17 tej sa, vyjadríme  a zhodnotíme čo s tým. Verím ,že sa nás nájde veľa. Hlavne sa nesmieme uspokojiť s drobnými  ústupkami, ktoré ako sme zistili ,nikam nevedú. Hľadajme reálne riešenia,ktoré pomôžu.Jedno skvelé hnutie tu už bolo a dobre si pamätáme,ako to celé dopadlo.

 

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 28098x
Priemerná čítanosť článkov: 1653x

Autor blogu

Kategórie