Založ si blog

Nalejme si čisté víno, , trojlístok“ nemá záujem o žiadnu zmenu.

Čistky sa začali. Všetkých iba trošku nepohodlných posielajú preč bez ohľadu na to aké to bude mať následky. No a čo sme vlastne čakali? Však všetky strategické miesta sú obsadené..Žiaľ ako sa dozvedám opäť sú poškodený iba ľudia,ktorý majú názor.

A dnešný bonbónik, hádajte? Návrh na disciplinárne potrestanie prokurátora ŠPIRKA. To už je prisilná ,,tradičná“ káva.

Človek, ktorý zverejní pravdu má byť potrestaný?Zatiaľ nevieme trest. Je pravdou,že nekonal štandardne,no na druhej strane ho stíhali a nečudujem sa ,že má obavu o život..Pán Kováčik, gratulujem.Konať sa musí zákonne,ale kde ste boli pri ďalších kauzách…?Spoločný menovateľ, politická objednávka.                                                                                                                   Na toto dianie môže mať každý svoj názor, ale myslím si že úplne stačí obyčajný sedliacky rozum.

Faktom zostáva, Nič sa nezmenilo , nevyšetrilo , ani nedošlo k žiadnym pozitívnym zmenám. Ficília pokračuje a nabrala dych. Vyhadzujú redaktorov, zneužívajú ľudí a štátnu moc. A Drucker??? Aj zabudol,že má Gašpara.     PaT & MaT

Tak zase zajtra o 17 tej sa, vyjadríme  a zhodnotíme čo s tým. Verím ,že sa nás nájde veľa. Hlavne sa nesmieme uspokojiť s drobnými  ústupkami, ktoré ako sme zistili ,nikam nevedú. Hľadajme reálne riešenia,ktoré pomôžu.Jedno skvelé hnutie tu už bolo a dobre si pamätáme,ako to celé dopadlo.

 

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

MH17, zostrelenie, lietadlo, trosky, vyšetrovanie

EÚ vyzvala Rusko, aby prijalo zodpovednosť za zostrelenie lietadla MH17

17.07.2018 22:45

Mogheriniová pripomenula závery holandských vyšetrovateľov, že Rusko nesie priamu zodpovednosť za tragédiu zo 17. júla 2014, ktorú neprežil nikto z takmer 300 ľudí na palube lietadla.

Kim čong-un

Kim Čong-un chystá na august rozsiahlu amnestiu

17.07.2018 22:33

V severokórejských väzniciach sa nachádza približne 200 000 osôb vrátane žien a detí, ktoré sa dostali za mreže prevažne z politických dôvodov.

mayová

Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu

17.07.2018 21:34

Za dodatok hlasovalo 12 rebelov z radov konzervatívcov, návrh však napokon neprešiel vďaka štyrom hlasom opozičných labouristov.

irán, usa, trump

Irán zažaloval USA pre odstúpenie od jadrovej dohody

17.07.2018 21:06

Teherán nemá v súvislosti so žalobou veľké očakávania a týmto spôsobom chce upozorniť na nelegálnosť amerického postupu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 26176x
Priemerná čítanosť článkov: 1540x

Autor blogu

Kategórie