Založ si blog

Nalejme si čisté víno, , trojlístok“ nemá záujem o žiadnu zmenu.

Čistky sa začali. Všetkých iba trošku nepohodlných posielajú preč bez ohľadu na to aké to bude mať následky. No a čo sme vlastne čakali? Však všetky strategické miesta sú obsadené..Žiaľ ako sa dozvedám opäť sú poškodený iba ľudia,ktorý majú názor.

A dnešný bonbónik, hádajte? Návrh na disciplinárne potrestanie prokurátora ŠPIRKA. To už je prisilná ,,tradičná“ káva.

Človek, ktorý zverejní pravdu má byť potrestaný?Zatiaľ nevieme trest. Je pravdou,že nekonal štandardne,no na druhej strane ho stíhali a nečudujem sa ,že má obavu o život..Pán Kováčik, gratulujem.Konať sa musí zákonne,ale kde ste boli pri ďalších kauzách…?Spoločný menovateľ, politická objednávka.                                                                                                                   Na toto dianie môže mať každý svoj názor, ale myslím si že úplne stačí obyčajný sedliacky rozum.

Faktom zostáva, Nič sa nezmenilo , nevyšetrilo , ani nedošlo k žiadnym pozitívnym zmenám. Ficília pokračuje a nabrala dych. Vyhadzujú redaktorov, zneužívajú ľudí a štátnu moc. A Drucker??? Aj zabudol,že má Gašpara.     PaT & MaT

Tak zase zajtra o 17 tej sa, vyjadríme  a zhodnotíme čo s tým. Verím ,že sa nás nájde veľa. Hlavne sa nesmieme uspokojiť s drobnými  ústupkami, ktoré ako sme zistili ,nikam nevedú. Hľadajme reálne riešenia,ktoré pomôžu.Jedno skvelé hnutie tu už bolo a dobre si pamätáme,ako to celé dopadlo.

 

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Každý krok tejto vlády môžeme nazvať prešlapom a nám to naozaj nie je jedno

20.04.2018

Je vôbec možné tolerovať takúto vládu? Predseda vlády tvrdí, že je všetko v poriadku. Matematika ho nepustí a má v tom úplne jasno.Predseda Mostu konštatuje, že bez jeho pomoci by sa neudiala viac »

Naozaj je všetko v poriadku? Dôvera v štát obnovená? Nie, protestujme.

18.04.2018

Už sme naozaj spokojní? Po záplave pracovných povinností som si uvedomil , že je už streda . Nezvyklo rýchle uteká ten čas. Hľadám, kedy a kde budú protesty a nič nenachádzam. Už je všetkému viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21304x
Priemerná čítanosť článkov: 1420x

Autor blogu

Kategórie