Založ si blog

Vláda má svoj smer.

Chcel by som sa osobne poďakovať všetkým účastníkom a organizátorom protestov vo všetkých mestách, mestečkách a dedinách, že to nevzdali a prišli podporiť protestné mítingy. Vám všetkým patrí moje veľké ďakujem. Chcel by som zároveň požiadať ľudí v menších mestách aby vo svojom okolí požiadali všetkých slušných a nápomocných ľudí o pomoc. Aj oni určite patria na tribúny a majú čo povedať. Košice, Prešov, Spišská N.Ves, Poprad, Michalovce, Sobrance, Svidník...My nie sme nič. Máme tu umelcov, právnikov ,lekárov a mnoho profesií, ktoré sú dôležité. Pridajte sa a vyslovte svoj názor na veci verejné. Pevne verím, že sa nám podarí dotiahnuť veci do správneho konca. Žiaľ, musím zhodnotiť jednu skutočnosť. Protesty už nestačia. Musíme sa spájať, osloviť opozíciu, právnikov a všetkých schopných ľudí, ktorý majú záujem o zmenu v spoločnosti. Nemôžeme byť stále o krok pozadu, pretože strácame .Je nutné urobiť správne právne kroky smerom k vláde aby sa nevyriešené kauzy začali riešiť. Musí sa vyvodiť aj  trestno-právna zodpovednosť pre ľudí, ktorý spôsobili dokázateľné škody či už finančné, alebo sa uchýlili k mareniu vyšetrovania. Inak s tým žiaľ nepohneme. Začnime správne legislatívne kroky, ktoré riešia predčasné voľby aby sme mohli pohnúť so systémom. Musíme akceptovať zákon a zozbierať toľko podpisov aby došlo k zmene a ulica bola vypočutá,Naši“ nemajú záujem o zmenu, pretože by vyplávali ďalšie podozrenia a kauzy. Preto pozor, máme schopného súpera, ktorý zdokonalil predošlé hnutie a rozmiestnil moc a vplyv všade kde potrebuje. Všetky vedúce pozície v štátnych podnikoch sú obsadené koaličným trojlístkom. Zistite si sami koľko tých podnikov naozaj máme. Transpetrol a.s. ,Jadrová a vyraďovacia spoločnosť a.s.,Letiská Bratislava, Poprad, Sliač, Žilina, Teplárne Košice, Bratislava, Trnava, Zvolen, Žilina atď. Až 55 % verejných firiem odmietlo zverejniť údaje o platoch a odmenách. Tak poďme do toho každý na svojej úrovni. Požiadajme známych ľudí, ktorý s tým majú skúsenosti aby pomohli. Verím, že nás neodmietnu.

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Mike Pompeo

Pompeo: USA chcú dokončiť denuklearizáciu KĽDR do januára 2021

19.09.2018 23:05

Denuklearizácia musí byť podľa amerického ministra zahraničia dokončená do do ukončenia mandátu prezidenta Donalda Trumpa.

búrka, strom, počasie, železnica,

Búrka Ali usmrtila dvoch ľudí - ženu v Írsku a mladíka v Severnom Írsku

19.09.2018 22:56

Britské ostrovy zasiahla búrka Ali už začiatkom týždňa a podľa predpovedí meteorológov majú vietor a dážď pretrvávať.

hurikán, florence, usa, záplavy

Trump v Severnej Karolíne prisľúbil pomoc po hurikáne Florence

19.09.2018 21:41

Počet obetí v dôsledku hurikánu na východnom pobreží Spojených štátov medzitým stúpol na minimálne 37.

APTOPIX Putin Merkel G20 Germany

Merkelová a Putin spolu telefonovali o vývoji v Sýrii a na Ukrajine

19.09.2018 20:17

Rozhovor vychádzajúci z iniciatívy nemeckej strany sa týkal aj konfliktu na východe Ukrajiny.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 27172x
Priemerná čítanosť článkov: 1598x

Autor blogu

Kategórie