Založ si blog

Vláda má svoj smer.

Chcel by som sa osobne poďakovať všetkým účastníkom a organizátorom protestov vo všetkých mestách, mestečkách a dedinách, že to nevzdali a prišli podporiť protestné mítingy. Vám všetkým patrí moje veľké ďakujem. Chcel by som zároveň požiadať ľudí v menších mestách aby vo svojom okolí požiadali všetkých slušných a nápomocných ľudí o pomoc. Aj oni určite patria na tribúny a majú čo povedať. Košice, Prešov, Spišská N.Ves, Poprad, Michalovce, Sobrance, Svidník...My nie sme nič. Máme tu umelcov, právnikov ,lekárov a mnoho profesií, ktoré sú dôležité. Pridajte sa a vyslovte svoj názor na veci verejné. Pevne verím, že sa nám podarí dotiahnuť veci do správneho konca. Žiaľ, musím zhodnotiť jednu skutočnosť. Protesty už nestačia. Musíme sa spájať, osloviť opozíciu, právnikov a všetkých schopných ľudí, ktorý majú záujem o zmenu v spoločnosti. Nemôžeme byť stále o krok pozadu, pretože strácame .Je nutné urobiť správne právne kroky smerom k vláde aby sa nevyriešené kauzy začali riešiť. Musí sa vyvodiť aj  trestno-právna zodpovednosť pre ľudí, ktorý spôsobili dokázateľné škody či už finančné, alebo sa uchýlili k mareniu vyšetrovania. Inak s tým žiaľ nepohneme. Začnime správne legislatívne kroky, ktoré riešia predčasné voľby aby sme mohli pohnúť so systémom. Musíme akceptovať zákon a zozbierať toľko podpisov aby došlo k zmene a ulica bola vypočutá,Naši“ nemajú záujem o zmenu, pretože by vyplávali ďalšie podozrenia a kauzy. Preto pozor, máme schopného súpera, ktorý zdokonalil predošlé hnutie a rozmiestnil moc a vplyv všade kde potrebuje. Všetky vedúce pozície v štátnych podnikoch sú obsadené koaličným trojlístkom. Zistite si sami koľko tých podnikov naozaj máme. Transpetrol a.s. ,Jadrová a vyraďovacia spoločnosť a.s.,Letiská Bratislava, Poprad, Sliač, Žilina, Teplárne Košice, Bratislava, Trnava, Zvolen, Žilina atď. Až 55 % verejných firiem odmietlo zverejniť údaje o platoch a odmenách. Tak poďme do toho každý na svojej úrovni. Požiadajme známych ľudí, ktorý s tým majú skúsenosti aby pomohli. Verím, že nás neodmietnu.

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Saudi Arabia Writer Killed

Saudská Arábia odmietla vydať Turecku podozrivých v prípade vraždy Chášakdžího

09.12.2018 19:59

O extradíciu sa snažil turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

rušeň, vlak, zssk

Ľuďom dochádza s vlakmi trpezlivosť

09.12.2018 18:00

Do svojho cieľa často prichádzajú neskoro. Nestíhajú prípoje ani dohodnuté stretnutia.

Syria, aleppo, chemický útok

OSN obnoví dodávky humanitárnej pomoci do Sýrie

09.12.2018 17:45

Je to prvá cezhraničná zásielka humanitárnej pomoci, odkedy sýrska vláda znovu získala kontrolu nad hlavným hraničným priechodom Nasíb.

donald trump

Donald Trump nesmie zasahovať do francúzskej politiky, bráni sa francúzska vláda

09.12.2018 16:02

Trump uverejnil na Twitteri správy o protivládnych protestoch vo Francúzsku a napadol aj Parížsku dohodu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 28096x
Priemerná čítanosť článkov: 1653x

Autor blogu

Kategórie