Založ si blog

Vláda má svoj smer.

Chcel by som sa osobne poďakovať všetkým účastníkom a organizátorom protestov vo všetkých mestách, mestečkách a dedinách, že to nevzdali a prišli podporiť protestné mítingy. Vám všetkým patrí moje veľké ďakujem. Chcel by som zároveň požiadať ľudí v menších mestách aby vo svojom okolí požiadali všetkých slušných a nápomocných ľudí o pomoc. Aj oni určite patria na tribúny a majú čo povedať. Košice, Prešov, Spišská N.Ves, Poprad, Michalovce, Sobrance, Svidník...My nie sme nič. Máme tu umelcov, právnikov ,lekárov a mnoho profesií, ktoré sú dôležité. Pridajte sa a vyslovte svoj názor na veci verejné. Pevne verím, že sa nám podarí dotiahnuť veci do správneho konca. Žiaľ, musím zhodnotiť jednu skutočnosť. Protesty už nestačia. Musíme sa spájať, osloviť opozíciu, právnikov a všetkých schopných ľudí, ktorý majú záujem o zmenu v spoločnosti. Nemôžeme byť stále o krok pozadu, pretože strácame .Je nutné urobiť správne právne kroky smerom k vláde aby sa nevyriešené kauzy začali riešiť. Musí sa vyvodiť aj  trestno-právna zodpovednosť pre ľudí, ktorý spôsobili dokázateľné škody či už finančné, alebo sa uchýlili k mareniu vyšetrovania. Inak s tým žiaľ nepohneme. Začnime správne legislatívne kroky, ktoré riešia predčasné voľby aby sme mohli pohnúť so systémom. Musíme akceptovať zákon a zozbierať toľko podpisov aby došlo k zmene a ulica bola vypočutá,Naši“ nemajú záujem o zmenu, pretože by vyplávali ďalšie podozrenia a kauzy. Preto pozor, máme schopného súpera, ktorý zdokonalil predošlé hnutie a rozmiestnil moc a vplyv všade kde potrebuje. Všetky vedúce pozície v štátnych podnikoch sú obsadené koaličným trojlístkom. Zistite si sami koľko tých podnikov naozaj máme. Transpetrol a.s. ,Jadrová a vyraďovacia spoločnosť a.s.,Letiská Bratislava, Poprad, Sliač, Žilina, Teplárne Košice, Bratislava, Trnava, Zvolen, Žilina atď. Až 55 % verejných firiem odmietlo zverejniť údaje o platoch a odmenách. Tak poďme do toho každý na svojej úrovni. Požiadajme známych ľudí, ktorý s tým majú skúsenosti aby pomohli. Verím, že nás neodmietnu.

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Každý krok tejto vlády môžeme nazvať prešlapom a nám to naozaj nie je jedno

20.04.2018

Je vôbec možné tolerovať takúto vládu? Predseda vlády tvrdí, že je všetko v poriadku. Matematika ho nepustí a má v tom úplne jasno.Predseda Mostu konštatuje, že bez jeho pomoci by sa neudiala viac »

Naozaj je všetko v poriadku? Dôvera v štát obnovená? Nie, protestujme.

18.04.2018

Už sme naozaj spokojní? Po záplave pracovných povinností som si uvedomil , že je už streda . Nezvyklo rýchle uteká ten čas. Hľadám, kedy a kde budú protesty a nič nenachádzam. Už je všetkému viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21306x
Priemerná čítanosť článkov: 1420x

Autor blogu

Kategórie