Založ si blog

Robo, Béla, Andrej, vytvárate iba bordel. ..

V dnešnej dobe si už nik nedáva servítku pred ústa a vypustí naozaj to čo chce. Na jednej strane tu máme vládnu, ale vadnú koalíciu a na druhej úplne iný prístup k riešeniam dlhotrvajúcich problémov. Peter jazdí ako obchodný manažér svojej  a.s. a nachádza aj stratené NIČ. Dokonca aj Robo ho našiel pri rozlúčke so svojím súkmeňovcom.

Noviny sú plné najväčšieho sociálneho balíčka v doterajšej histórii Slovenska. Kde na to zrazu zobrali? Veď v nedávnej minulosti, za zlepšenie podmienok a platov štrajkovali učitelia aj zdravotné sestry a dosiahli iba minimálne ústupky. Tak to už je naozaj zmena.

Jednoducho je nutné zastaviť pád za každých okolností, bez uvažovania o možných následkoch. Veď čo,keď štátna kasa bude mať možno nulu. Vlado to dal a čo sa mu stalo? Nič. Cudzie peniaze sa ľahko rozdávajú ale kto bude zodpovedný za také šafárenie so štátnymi peniazmi?

Robo,Béla,či Andrej ?Nebuďme naivný, nik. Jednoducho sa rozhodli, nech to stojí čo to stojí. Je im to už jednoducho fuk. Bude ako bude. Kolektívna vina neexistuje a trestno – právnu zodpovednosť nik nežiada. Prečo?

Tak si to zmeňme na drobné. Snaha je iba zastaviť pád Smeru. Ukázať iba nepostrádateľnosť a dôležitosť vládnucej garnitúry.

Bez nich to nejde. Čo to znamená v realite? Iba to,že opozícia sa musí spájať a konať jednotne a premyslene,pretože koalícia má svoj smer a dopredu premyslené marketingové ťahy. Záujem síce iba predstiera,ale napríklad zvyšovanie dôchodkov môže byť pre veľa ľudí zaujímavé a motivujúce. Tak veľmi im chutí moc…

Nedeľňajšie protesty by teda mali byť silnejšie, mohutnejšie.konkrétnejšie k nedoriešeným  kauzám,pretože majú záujem si nás  kúpiť.Farmári vydajte sa z Humenného do Bratislavy na traktoroch a pozbierajte po ceste ďalších, nech

vidia koľko farmárov nesúhlasí so súčasným stavom a tým čo sa tu deje.

-Nevyriešená poprava dvoch ľudí-nič

-Odvolanie policajného prezidenta-nič

-Kauza agrodotácie-žiadne konanie-nič

-Kauza prokurátor Špirko-nič

-Čo ešte nevieme a dozvieme sa?

5139
59
Posledný 13. 04. 2018, 04:51:38

Referendum je legitímnou požiadavkou.

27.04.2018

Sociálna demokracia. Čo to spojenie vlastne znamená? Tak pokúsme sa na to pozrieť. Význam slova sociálna-majúca tendenciu zlepšovať spoločnosť, pokrok, rozvoj, zabezpečenie. Demokracia-vládu, viac »

Slováci budíček, nič sa nezmenilo. . .

26.04.2018

Predčasné voľby sú už nutnosťou, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nik nepopiera fakt, že niekto vyhral voľby. Má to iba jeden veľký háčik. Ak by voliči vedeli o všetkých nerestiach viac »

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

MH17, zostrelenie, lietadlo, trosky, vyšetrovanie

EÚ vyzvala Rusko, aby prijalo zodpovednosť za zostrelenie lietadla MH17

17.07.2018 22:45

Mogheriniová pripomenula závery holandských vyšetrovateľov, že Rusko nesie priamu zodpovednosť za tragédiu zo 17. júla 2014, ktorú neprežil nikto z takmer 300 ľudí na palube lietadla.

Kim čong-un

Kim Čong-un chystá na august rozsiahlu amnestiu

17.07.2018 22:33

V severokórejských väzniciach sa nachádza približne 200 000 osôb vrátane žien a detí, ktoré sa dostali za mreže prevažne z politických dôvodov.

mayová

Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu

17.07.2018 21:34

Za dodatok hlasovalo 12 rebelov z radov konzervatívcov, návrh však napokon neprešiel vďaka štyrom hlasom opozičných labouristov.

irán, usa, trump

Irán zažaloval USA pre odstúpenie od jadrovej dohody

17.07.2018 21:06

Teherán nemá v súvislosti so žalobou veľké očakávania a týmto spôsobom chce upozorniť na nelegálnosť amerického postupu.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 26177x
Priemerná čítanosť článkov: 1540x

Autor blogu

Kategórie