Založ si blog

Robo, Béla, Andrej, vytvárate iba bordel. ..

V dnešnej dobe si už nik nedáva servítku pred ústa a vypustí naozaj to čo chce. Na jednej strane tu máme vládnu, ale vadnú koalíciu a na druhej úplne iný prístup k riešeniam dlhotrvajúcich problémov. Peter jazdí ako obchodný manažér svojej  a.s. a nachádza aj stratené NIČ. Dokonca aj Robo ho našiel pri rozlúčke so svojím súkmeňovcom.

Noviny sú plné najväčšieho sociálneho balíčka v doterajšej histórii Slovenska. Kde na to zrazu zobrali? Veď v nedávnej minulosti, za zlepšenie podmienok a platov štrajkovali učitelia aj zdravotné sestry a dosiahli iba minimálne ústupky. Tak to už je naozaj zmena.

Jednoducho je nutné zastaviť pád za každých okolností, bez uvažovania o možných následkoch. Veď čo,keď štátna kasa bude mať možno nulu. Vlado to dal a čo sa mu stalo? Nič. Cudzie peniaze sa ľahko rozdávajú ale kto bude zodpovedný za také šafárenie so štátnymi peniazmi?

Robo,Béla,či Andrej ?Nebuďme naivný, nik. Jednoducho sa rozhodli, nech to stojí čo to stojí. Je im to už jednoducho fuk. Bude ako bude. Kolektívna vina neexistuje a trestno – právnu zodpovednosť nik nežiada. Prečo?

Tak si to zmeňme na drobné. Snaha je iba zastaviť pád Smeru. Ukázať iba nepostrádateľnosť a dôležitosť vládnucej garnitúry.

Bez nich to nejde. Čo to znamená v realite? Iba to,že opozícia sa musí spájať a konať jednotne a premyslene,pretože koalícia má svoj smer a dopredu premyslené marketingové ťahy. Záujem síce iba predstiera,ale napríklad zvyšovanie dôchodkov môže byť pre veľa ľudí zaujímavé a motivujúce. Tak veľmi im chutí moc…

Nedeľňajšie protesty by teda mali byť silnejšie, mohutnejšie.konkrétnejšie k nedoriešeným  kauzám,pretože majú záujem si nás  kúpiť.Farmári vydajte sa z Humenného do Bratislavy na traktoroch a pozbierajte po ceste ďalších, nech

vidia koľko farmárov nesúhlasí so súčasným stavom a tým čo sa tu deje.

-Nevyriešená poprava dvoch ľudí-nič

-Odvolanie policajného prezidenta-nič

-Kauza agrodotácie-žiadne konanie-nič

-Kauza prokurátor Špirko-nič

-Čo ešte nevieme a dozvieme sa?

5139
59
Posledný 13. 04. 2018, 04:51:38

Naštartujme verejné protesty , vláda nedokáže vyslať presvedčivý signál

25.04.2018

Verejné protesty ako všetci vidíte sú ešte stále nutné. Nezabudnime, že nie všetko sa podarilo a nie všetko sa vyriešilo. Nemali by sme hlavne zabudnúť hlavne na predčasné voľby .Táto viac »

Každý krok tejto vlády môžeme nazvať prešlapom a nám to naozaj nie je jedno

20.04.2018

Je vôbec možné tolerovať takúto vládu? Predseda vlády tvrdí, že je všetko v poriadku. Matematika ho nepustí a má v tom úplne jasno.Predseda Mostu konštatuje, že bez jeho pomoci by sa neudiala viac »

Naozaj je všetko v poriadku? Dôvera v štát obnovená? Nie, protestujme.

18.04.2018

Už sme naozaj spokojní? Po záplave pracovných povinností som si uvedomil , že je už streda . Nezvyklo rýchle uteká ten čas. Hľadám, kedy a kde budú protesty a nič nenachádzam. Už je všetkému viac »

hranolky, vyprážané

Sankcie prinútili americký McDonald's robiť hranolky z ruských zemiakov

25.04.2018 23:17

Sankcie voči Rusom, prinútili americký reťazec McDonald's používať v Rusku miestne zemiaky namiesto mrazených z Holandska a Poľska.

Volkswagen

VW pociťuje dozvuky emisného škandálu. Bude platiť aj Marylandu

25.04.2018 22:56

Volkswagen zaplatí americkému štátu Maryland za emisný škandál 33,5 milióna USD. Musí tiež rozšíriť ponuku elektromobilov.

Sýria Rusko OPCW

Experti z OPCW odobrali vzorky z ďalšieho miesta údajného útoku v meste Dúma

25.04.2018 22:18

Skupina expertov z OPCW má poverenie stanoviť, či boli použité chemické zbrane a aké, ale nie určiť vinníka.

Nobelova cena

Nobelovu cenu za literatúru možno tento rok Švédska akadémia neudelí

25.04.2018 21:30

Švédska akadémia má 18 členov, tento mesiac ale niekoľko z nich oznámilo, že sa naďalej nebudú zúčastňovať na schôdzach.

ivec

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21308x
Priemerná čítanosť článkov: 1421x

Autor blogu

Kategórie